Nauja programa
Pradinukams
Matematika
V klasei
VI klasei
VII klasei
VIII klasei
IX klasei
X klasei
XI klasei
XII klasei
Informacinės technologijos
V-VIII klasėms
IX-XII klasėms
Ekonomika ir verslumas
I-IV klasėms
IX-XII klasėms
Istorija
E. Geografija
Skaitmeniniai vadovėliai
Dailė
Ekonomika
Fizika
Geografija
Informacinės technologijos
Matematika
Elektroninė leidyba
KURK
MIKO knygos
Sprendyklės
IMK
KARTOK
E-uždavinynai
Papildomos mokymo(si) priemonės
Į pagalbą abiturientui
Pasiekimų patikrinimams
Konkursai
Olimpiados
Kengūra
Žodynai ir kalbų mokymasis
Mokomoji pažintinė literatūra
Leidiniai studentams
Sprendimynai
Komplektai
Perkant abi kartu – pigiau
Išpirktuvės
E. vadovėliai – tik internete
KURK – daugiau ir pigiau
  • Užsiprenumeruoti KURK galima bet kada. Nuo šiol prenumerata galioja dar ilgiau nuo įsigijimo dienos: metinė – 444 dienas, trijų metų – 1234 dienas. Pratęsiant metinę prenumeratą iki galiojimo pabaigos, taikomos lojalumo nuolaidos.
  • Mokytojams, asmeniškai prenumeruojantiems KURK su TEV nuolaidų kortele interneto parduotuvėje tevukas.lt, galioja išskirtinės kainos. Prisijunkite – maloniai nustebsite.
  • Prenumeruojant bet kurį KURK trejiems metams, mokėti reikės tik už dvejus.
  • Prenumeruojant 4 bet kuriuos KURK produktus vienu užsakymu, mokėti reikės tik už 3.
MIKO knygos
arba IMK
  • Mokyklos, šiais mokslo metais perkančios TEV vadovėlius bent vienai klasei (ne mažiau kaip 10 komplektų), gali gauti atitinkamas MIKO knygas mokytojams su nuolaida iki 100%. Užsisakykite jas interneto puslapyje tevukas.lt/prasymai/atsinaujinti.
  • Mokyklos, šiais mokslo metais perkančios „Matematika Tau plius“ vadovėlius bent vienai klasei (ne mažiau kaip 10 komplektų), gali gauti mokytojams atitinkamų IMK metinę prenumeratą nemokamai. Pakanka užpildyti prašymą puslapyje tevukas.lt/prasymai/atsinaujinti.
KURKi tai KURK internete
KURKi - tai kompiuterinis užduočių rinkinių konstruktorius internete. Jums nebereikės diegti programos, prisijungę prie paskyros iškart galėsite kurti užduočių rinkinius. Tai ypač patogu tiems, kurie dirba ir namuose, ir mokykloje. Užtenka turėti prieigą prie interneto ir darbo įrankis Jūsų rankose. Programa yra analogiška KURK programai. Jei esate susikūrę užduočių rinkinius su KURK, juos galite perkelti į KURKi (importuojant .kdk failus). KURKi sukurtus rinkinius galima išsaugoti ir PDF formate. Kartu PDF formate gausite atsakymus ir vertinimo instrukcijas.
KARTOK
Matematiką
  • Puikiausi internetiniai pagalbininkai kiekvienam mokiniui, norinčiam rimtai pakartoti pagrindinės arba vidurinės mokyklos matematikos kursus pagal atskiras temas ir įsivertinti savo pasirengimą. Veikia bet kokiuose išmaniuosiuose įrengimuose su visomis naujausiomis naršyklėmis.
  • Jei norite įsigyti daugiau nei 10 prenumeratų, skambinkite arba rašykite mums - dėl nuolaidos tikrai susitarsime.
  

© Leidykla TEV 2010